Kokusuz İlaçlama & Yaşam Alanları

Kokusuz İlaçlama & Yaşam Alanları

Kokusuz ilaçlama : İlaçlama Çeşitleri

Sağlık bakanlığı tarafından onaylı ilaçlar ile yapılmaktadır. Kokusuz ilaçlamada bulunduğunuz ortamı terk etmenize gerek yoktur. Ortamı terk etmediğiniz gibi ilaçlanan ortamı da kapalı tutmaya gerek yoktur. Kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme yöntemi ile yapılmaktadır. Genel olarak ilaçlama yapılacak ortamın tamamı kokusuz ilaçlarla yapılmaktadır. Kokudan etkilenme gibi bir durumu söz konusu değildir. Astım hastalığı olan kişiler dahi ortamı terk etmeden ilaçlama yaptırabilirler. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

 

İlaçlama Çeşitleri

 

 

 

 

 

 

 

Kokulu İlaçlama Lağım & Logar & Depo

Kokulu İlaçlama Lağım & Logar & Depo

Kokulu ilaçlama : İlaçlama Çeşitleri

Tarsus SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri tüm haşerelerin yoğun görüldüğü ve yumurtlama dönemi zamanında yapılan bir ilaçlama olarak kokulu ilaçlama uygulamaktadir. Kokulu ilaçlama da kullanılan bütün ilaçlar ortamda bulunan bütün canlıları olumsuz etkilemektedir. Kokulu ilaçlama yapılan ortamda kesinlikle maske kullanılmadan dolaşılma maktadır.  Yumurtlama döneminde yapılan kokulu ilaçlama sayesinde haşereler yumurtalarından çıkar çıkmaz etkisiz hale gelmektedir. Kokulu ilaçlama yapıldıktan birkaç saat sonra ortamı havalandırıp günlük yaşamınıza dönebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

 

 

 İlaçlama Çeşitleri

Jel İlaçlama & Hamam Böceği & Kalorifer Böceği

Jel İlaçlama

Jel ilaçlama : İlaçlama Çeşitleri

Tarsus SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri Jel ilaçlama tamamlayıcı ilaçlama olarak yapılmaktadır. Kokulu yada kokusuz ilaçlama yapıldıktan sonra haşere, böceklerin yoğun bulunduğu alanlara uygulanarak kesin çözüm sağlamaktadır. Jel ilaçlama kokusuz ilaçlama şekline girer. Sağlık açısından ortamda bulunan canlılara herhangi bir zarar vermemektedir. Genel olarak Hamam böceği ve kalorifer böceği ilaçlaması için kullanılır. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

 

 

 

 

 

 İlaçlama Çeşitleri

Fare & Cardon & İlaçlama

Fare & Cardon & İlaçlama

Haşere ve kemirgen izolasyonu: İlaçlama Çeşitleri

Tarsus SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri ile bulunduğunuz ortamda yaşayan fare, cardon, kemirgen türlerine karşı uygulamakta olduğumuz yöntemdir. Bu yöntem ile kemirgenlerin en kısa zamanda kullanılan yemler ile temas ederek yok etmesini sağlamaktadır. Uygulama şeklini sırasında bulunduğunuz ortamı terk etmenize gerek yoktur. Kokusuzdur, uçucu ve gaz haline geçme durumu yoktur. Detaylı bilgi için bizi arayınız. ilaclama-cesitlİlaçlama Çeşitlerieri

TIKLA ARA