Tüm Haşere türlerine uygun farklı yöntemler sunarak ilaçlama uygulaması yapılmaktadır.

AMERİKAN HAMAM BÖCEĞİ

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Amerikan Hamam Böcekleri yaşamlarını sürdürebilmek için genellikle nemli, karanlık ve sıcak ortamları tercih ederler. Bu şekilde en hızlı üreme oluşumu yaratılmış olur.

ALMAN HAMAM BÖCEĞİ

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Alman Hamam Böcekleri her mevsimde yaşayabilirler. Genelde Mutfak, banyo ve tuvalet gibi sıcak ve nemli ortamda hızlı bir şekilde üreyip yaşamlarını sürdürebilirler.

KARINCA İLAÇLAMA

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Karıncalar genellikle kapı eşikleri, çatlak derzler, mutfak alanlarında oldukça sık görünürler. Onlardan bireysel olarak kurtulmanız mümkün değildir. Profesyonel destek almak sizin için en hızlı çözüm olacaktır.

FARE İLAÇLAMA

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Kemirgenler (Fındık faresi, sıçan, cardon) her alana uygun olarak farklı türden fare ile karşınıza çıkabilirler. Fareler her ortama fazlası ile zarar vermektedir. Kablo, plastik, ağaç, bakliyat ve her türlü gıda ile beslenebilirler.

PİRE İLAÇLAMA

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Pireler ev ve iş ortamında bulunmazlar. Genel olarak dış ortamdan bulunduğunuz ortama bulaşmaktadır. Kedi, köpek vb hayvan türlerine üreyip size bulaştırırlar. Kedi ve köpeklerin doğum sırasında pire oluşturması çok fazla karşılaşılan bir durumdur. En kısa zamanda ilaçlama yapmak durumundasınız

BİT İLAÇLAMA

8 Ay Boyunca Görünebilirler
Bitler genel olarak yaşadığınız ortamda ki evcil hayvanlarda bulunur ve çok hızlı bir şekilde ürerler. Önlem alınmaması durumunda bütün ortamı sararak her alana bulaşmaktadır.

SİVRİSİNEK İLAÇLAMA

6 Ay Boyunca Görünebilirler
Sivrisinekler genel olarak su birikintisi, ağaçlık alanlar, dere kenarları gibi yerleşim alanlarında daha fazla görülür. Vücudunuz’da ki kandan beslenerek her türlü mikrop yayılımı için ortam sağlar

SİNEK İLAÇLAMA

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Sinekler hızlı hareket mekanizması ile her ortamdan zararlı mikropları bulunduğunuz ortama kolaylıkla yaymaktadırlar. Gıda ürünleri çevresinde fazlasıyla dolaşırlar. Hızlı üreme yapısına sahiplerdir. Profesyonel önlemler alınması gerekmektedir.

GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Gümüş böceği Genel olarak halı, havasız ortamlarda ve uzun süre kullanılmayan alanlarda görünürler. Her şeyi yiyerek beslenirler. (Ölü deri, halı, kitap, kumaş vb.) İlaçlama yapılmaması durumunda evinize veya iş yerinize ciddi zararlar verirler.

AKREP İLAÇLAMA

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Akrepler Çok fazla sayıda akrep çeşidi varıdır. -50 derece ile +50 derece arasında yaşayabilirler. Eğer bulunduğunuz ortamda akrep varsa acil olarak ilaçlama yaptırmak zorundasınız. Aksi taktirde ortamda bulunan canlıları sokabilirler.

TAHTA KURUSU İLAÇLAMA

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Tahta Kurusu Başka bir kan emici haşere türüdür. Evler tahta kurusunun yaşaması için çok elverişli mekanlardır. Bu açıdan önlem alınmadığında hızlı bir şekilde çoğalmakta ve mekanı yaşanmaz hale getirmektedirler.

KIRKAYAK ÇIYAN İLAÇLAMA

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Kırkayak Yine türüne bağlı olarak zehirlenmelere hatta ölümlere yol açabilen bir sürüngen türüdür. Boyları 5 – 10 cm kadardır. Özellikle bahçeli mekanlarda sıkça rastlamak mümkündür. Acil olarak ilaçlama yapılması gerekmektedir.

TESBİH BÖCEĞİ İLAÇLAMA

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Yaşam alanı olarak nemli ortamları seçerler. Nem oranı yüksek mekanları çok severler. Bu haşere türlerine de genel olarak bitkilerin var olduğu bahçe gibi açık alanlarda rastlamak mümkündür. Zararlılardır.

YILAN İLAÇLAMA

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Yılanlar her alanda rahatlıkla yaşayan canlılardır. Genelde ağaç ve bahçeli ortamda görünürler. Zehirli olanları da mevcuttur. En kısa zamanda ilaçlama yapılması gerekmektedir.

GÜVE İLAÇLAMA

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Güveler genel olarak bakliyatların nemlenmesi ve havasız kalması sonucu larvalardan ortaya çıkmaktadır. Güvelerin larvaları (yumurtaları) çok zararlıdır. Acil olarak ilaçlama yapılması gerekmektedir.

MİTE AKAR İLAÇLAMA

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Mite Akarlar genel olarak ölü deri, kitap tutkalı besinleri yiyerek beslenirler. Yataklar, koltuklar, halılar gibi alanlarda çok fazla sayıda mevcuttur. Gözle görünmezler. Vücuda çok zararı vardır.
TIKLA ARA