EV İLAÇLAMA

Evinizde oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. İlaçlama sırasında dilerseniz evinizi terk etmenize gerek yoktur.

OFİS & İŞ YERİ İLAÇLAMA

Ofisinizde oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. İlaçlama sırasında dilerseniz ofisinizi terk etmenize gerek yoktur.

HASTANE İLAÇLAMA

Hastanenizde oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. İlaçlama sırasında dilerseniz Hastane ortamını terk etmeye gerek yoktur.

HOTEL İLAÇLAMA

Otellerde oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. İlaçlama sırasında Oteli kapatmanıza gerek yoktur. Konaklayan müşterilerinizi rahatsız etmeden ilaçlama yapılmaktadır.

DEZENFEKSİYON

Bulunduğunuz ortamı tüm zararlı mikrop ve mikroorganizmaları yok ederek sizlere daha sağlıklı ortamlar sunmaktayız. Daha deyatlı bilgi için dezenfeksiyon sayfamızı ziyaret ediniz.

AVM İLAÇLAMA

AVM’de oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. detaylı bilgi için bizimle irtibata geçerek profesyonel hizmet alabilirsiniz.

OKUL & DERSHANE İLAÇLAMA

Öğretim Alanlarınızda oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. İlaçlama sırasında bulunduğunuz ortamı terk etmenize gerek yoktur. Eğitim esnasında uygulama yapılabilmektedir

RESTAURANT İLAÇLAMA

Yeme – İçme alanlarında oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. İlaçlama sırasında işletmenizi terk etmeye gerek yoktur. Kullanılan ilaçlar gıda ürünlerine zarar vermemektedir.

 

TIKLA ARA