% 100 GARANTİLİ % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLAÇLAMA DA SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI İLAÇLAR KULLANILMAKTADIR. 

0507 744 84 00

Tarsus Fare ilaçlama

Tarsus Fare ilaçlama

Tarsus Hamam Böceği ilaçlama

Tarsus Hamam Böceği ilaçlama

Tarsus Karınca ilaçlama

Tarsus Karınca ilaçlama

Tarsus Sinek ilaçlama

Tarsus Sinek ilaçlama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kendi evinizde ya da kendi iş yerinizde, biz Tarsus Böcek ilaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri olarak ihtiyacınıza göre uyarlanmış konut hizmetleri sunmaktayız. Evinizde, iş yerinizde kısacası yaşadığınız her ortamda zararlılar sadece bir sıkıntı değil, aynı zamanda bazı ciddi sağlık sorunları oluşturabilir.

tarsus böcek ilaçlama

Tarsus Böcek ilaçlama ile Konut Haşere ve Kemirgen Kontrol Hizmetleri son derece size sorunsuz olarak haşerelerden kurtulmak için programlı ve zamanında müdahale ile hizmet sunmaktadır. 

 

tarsus böcek ilaçlama

Tarsus Böcek ilaçlama ile Konut Haşere ve Kemirgen Kontrol Hizmetleri  eğitimli personeller sayesinde evinize haşerelerden ve böceklerden kurtulmak için tam olarak ne tür ilaçlama yapılacağını bilmektedir. tarsus böcek ilaçlama

Tarsus Böcek ilaçlama ile Konut Haşere ve Kemirgen Kontrol Hizmetleri  insan sağlığına hiçbir zararlı kimyasal ilaç kullanmamaktadır.

tarus böcek ilaçlama

Böcekler

 

Yeryüzünde bilim adamlarınca cins, tür ve familya gibi taksonomi kategoriler göz önüne alındığında ortalama 6 – 10 milyon böcek türünün bulunduğu kabul edilmektedir. Genel olarak kabul gören böcek tür sayısı ise 2.000.000 dur. Ancak bu böcek türleri coğrafi özelliklere göre yaşamlarını belirli yerlerde sürdürürler. tarsus böcek ilaçlama

Ülkemizde dünya genelinde bulunan böcek türlerinin ortalama %45 türü bulunmaktadır. Yöresel ve bölgesel olarak bu böcek türlerinin yoğunlukları değişmektedir. Geçmişte tarihe geçen veba gibi hastalıkların yayılmasındaki en büyük etmenler arasında sayılan böcekler günümüzde de birçok hastalığın oluşmasına ve yayılmasına olanak sağlarlar. İşte bu noktada üretilen böcek ilaçları T.C SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından onay belgesine sahip ilaçlama firmaları tarafından haşereler ile mücadele noktasında kullanılmaktadır. Özellikle İstanbul ilaçlama firmaları bu belge ile evlere, işyerlerine ve diğer tüm alanlara hizmet vermektedirler.

Böcekler hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. 

tarsus böcek ilaçlama

Ülkemizde haşere cinsine göre genel olarak verilen ilaçlama hizmetleri şunlardır;

 

 • Fare ilaçlama
 • Pire ilaçlama
 • Hamam Böceği ilaçlama
 • Kene ilaçlama
 • Bit ilaçlama
 • Mite ilaçlama
 • Sivrisinek ilaçlama
 • Yılan ilaçlama
 • Sinek ilaçlama
 • Akrep ilaçlama
 • Cardon ilaçlama
 • Gümüş Böceği ilaçlama
 • Tatarcık ilaçlama

Bu haşereler yapıları itibari ile ülkemizin birçok yerinde yaşayabilmekte ve hayatlarını devam ettirebilmektedirler. Unutulmamalıdır ki haşerelerin en büyük özelliği HIZLI ÜREYEBİLİYOR olmalarıdır. Öyle ki bazı böcek türleri ölürken bile üreme gerçekleştirebiliyor ve yumurtalarını alana bırakabiliyorlar. Bu açıdan yaşam alanlarında görülen böceğin yoğunluğuna değil var olup olmamasına dikkat edilmelidir. Bir tane görülse dahi müdahale edilmediğinde belirli bir süre sonra yoğunluk ciddi oranda artacaktır. Bu açıdan haşerelerin ve böceklerin görüldüğü ilk andan itibaren bir ilaçlama firmasından yardım almak zararlıların ortadan kaldırılması noktasında ciddi bir adım olacaktır.

tarsus böcek ilaçlama

 

Tarsus Böcek ve Haşere ilaçlama Size Bir Telefon Kadar Yakın tarsus böcek ilaçlama

 

Zararlılara karşı yapılan ilaçlama hizmetlerindeki en önemli noktalardan biri personellerin gerekli eğitim, bilgi ve birikime sahip olmasıdır. As ilaçlama kurulduğu 2005 yılından bu yana İstanbul ilaçlama şirketi olarak gerek şirket içi gerekse saha personellerine devamlı olarak eğitimler vermekte ve zararlı haşereler üzerindeki etkiyi maksimuma çıkarmak için İstanbul’un tüm ilçe, semt ve mezralarına hizmet vermektedir. Bu açıdan müşterilerine ilaçlama sonrası %100 GARANTİ sunmaktadır. Böceklerin ilaçlanan alandan kalıcı olarak temizlenmesi için en uygun ilaç ve donanım ile uygulama yaparak müşterinin şikâyetlerine köklü çözümler getirmektedir. Gerek ilaçlama öncesi, gerek ilaçlama sonrası çağrı merkezi desteği ile tam müşteri memnuniyeti vizyonunu edinmiştir.

Sizler de haşere ve böcek problemi yaşıyor veya yaşamak istemiyorsanız hemen 0507 744 84 00 numarasını çevirerek çağrı merkezimize ulaşabilir ve en uygun ilaçlama fiyatları ile bulunduğunuz ortamı her türlü haşere ve böceklerden kurtarabilirsiniz.

 

 

TIKLA ARA